امنیت

کارشناسان بخش امنیت این شرکت تجربه فعالیت هایی مثل پیاده سازی انواع ابزارهای امنیتی، تدوین استانداردها و الگوهای امنیتی و همچنین پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات را دارا هستند. کارشناسان این شرکت آماده ارائه راه کارهای لازم در این خصوص در تمامی سازمان ها با ویژگی ها و موجودیت های مختلف را دارا می باشد.
ارائه راه حل های شبکه مجازی وTunelling

ارائه انواع فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری

امنیت سرویس های زیر ساخت شبکه

ارائه دهنده سیستم های مانیتورینگ شبکه

ارائه تست نفوذ (Pen Test)

آموزش و مشاوره جهت پیاده سازی استاندارد امنیتی ISO 27001) ISMS)

ارائه لایسنس معتبر آنتی ویروس Kaspersky و ESET همراه با پشتیبانی

 

فعالیت ها در زمینه امنیت شبکه و اطلاعات

فعالیت در زمینه امنیت شبکه و اطلاعات، مستلزم داشتن دانش، تخصص، اخذ گواهینامه های معتبر، رعایت استانداردها و پروتکل های امنیتی مختلف است. شرکت فن آوری پدیدار، در این زمینه پیشگام بوده و ع وه بر اخذ نمایندگی- های Kaspersky و همچنین گواهینامه امنیتی ISO 27001) ISMS) و تربیت متخصصان دارای مدراک CEH V8 و

ISMS Auditors اقدام به فعالیت های زیر نیز نموده است:

1) مشاوره، طراحی و پیاده سازی آنتی ویروس

2) راه اندازی و پیکر بندی بیش از 50 سرور و 6000 ک ینت و ارائه یسنس معتبر برای آنها

3) پشتیبانی و ارائه خدمات بصورت حضوری در سازمان های مختلف

4) مشاوره در پیاده سازی استاندارد امنیتی ISMS در سال 1395

آنتی ویروس پادویش

شركت نرم‌افزاری امن پرداز با هدف دستيابی به دانش توليد محصولات روز جهانی در صنعت فناوری اطلاعات و ایجاد برند معتبر در سطح جهانی و با سابقه نزدیک به 15 سال در تولید نرم افزارهای بومی در سال 2017 از ضد ویروس کاملا بومی و ایرانی پادویش رونمایی نمود و بعد از گذشت یک سال از انتشار این محصول، نسخه جدید و بروز رسانی شده آن را نیز به بازار عرضه نمود.

ضد ویروس پادویش دارای قابلیت های زیادی از جمله رابط کاربری زیبا و آسان، مدیریت مرکزی، کنترل ابزار، جلوگیری از انتشار بدافزار و … می باشد. این ضد ویروس در بیشتر نسخه های سیستم عامل رایج قابل اجرا و نصب می باشد و همچنین از دو زبان فارسی و انگلیسی نیز پشتیبانی می نماید.

شرکت فناوری پدیدار در سال 97 و با هدف حمایت از محصول و کالای ایرانی نمایندگی پلاتینیوم پلاس این ضد ویروس را از شرکت امن پرداز اخذ نموده و نصب و پشتیبانی این نرم افزار را در منطقه ارائه می نماید.

Copyright © 2017 - All Right Reserved