خدمات اینترنت و پهنای باند اختصاصی

شرکت فناوری پدیدار دارنده مجوز servco به شماره 100-95-18 ارائه دهنده اینترنت پر سرعت ثابت ADSL ، Wireless و TD_LTE با بهترین کیفیت و پایداری بالا.

اینترنت ADSL

ADSL يا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوری است كه برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اينترنت ، طراحی و در اختيار كاربران اداری و خانگی قرار گرفته است.

اینترنت ADSL یا همان اینترنت پرسرعت ADSL یا +ADSL2 سرویس کارآمدی است که کاربران خانگی و تجاری را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم +ADSL2، بتوانند بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دائم به اینترنت پرسرعت ارتباط یابند.

سرعت ارائه شده توسط این نوع سرویس بسته به فاصله مشترک از مرکز مخابراتی و کیفیت سیم های مسی بیرون و داخل ساختمان دارد.

اینترنت وایرلس

تکنولوژی است که تمام نیازهای کاربران را برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت فراهم نموده­ است .

در این فناوری , کاربر بدون نیاز به خط تلفن می­ تواند با نصب تجهیزات اینترنت رادیوئی در پشت بام یا بالکن ساختمان خود از پهنای باند فرکانسی ( وای فای پدیدار) برای ارسال و دریافت داده­ ها استفاده نماید .

فن آوری پدیدار با مالکیت پاپ سایت ها و مرکز مخابراتی در سراسر کشور ،امکان ارائه بالاترین کیفیت سرویس را بر بستر وایرلس (ارتباطات رادیویی) و فیبر نوری دارد.

اینترنت TD-LTE

فن آوری پدیدار با عقد قرارداد با اپراتورهای ثابت کشوری درحال راه اندازی سرویس TD-LTE در سراسر کشور می باشد. این فناوری در حقیقت اخرین نسل اینترنت ثابت است که اینترنت را به صورت بی سیم در اختیار کاربران قرار می دهد. این فناوری در مقابل سایر فناوری های اینترنت ثابت از جمله ADSL, WIMAX, DIAL-UP تجربه سرعت بالاتری را برای کاربران به ارمغان می آورد و محدودیت هایی مانند سرعت پایین، عدم امکان جابجایی مودم، محدودیت های ظرفیت در مراکز مخابراتی و … را برطرف کرده است.

پشتیبانی پدیدار

0343696

مشاوره و فروش

پشتیبانی 24 ساعته

"(الزامی)" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .