آنتی ویروس

فناوری پدیدار به عنوان نماینده فروش و پشتیبانی آنتی ویروس های پادویش و کسپرسکی اماده ارائه خدمات به صورت خانگی و سازمانی می باشد.

  • پادویش (Padvish) یک ضدویروس ایرانی قابل رقابت با ضدویروس های رایج است که تمام مراحل طراحی و پیاده سازی آن به دست تیم مجرب داخلی صورت گرفته است و قابلیت شناسایی و مقابله با بدافزارهای رایج را دارد. این محصول به پشتوانه تکنولوژی شبکه ابر کاربران و تیم تحلیل بدافزار قوی، قادر است به شناسایی جدیدترین بدافزارها در کمترین زمان ممکن بپردازد. ضدویروس پادویش یک نرم‌ افزار حفاظتی کاملاً بومی است که از سیستم شما در مقابل حملات بدافزاری محافظت کرده و امنیت اطلاعات شخصی شما را تضمین میکند. شرکت فن آوری پدیدار از سال 1397 و با هدف حمایت از محصول با کیفیت ایرانی نماینده فروش پلاتینیوم شرکت امن پرداز می باشد و استان های جنوب شرق کشور را تحت پوشش خود دارد.
  • شرکت کسپرسکی به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در حوزه امنیت اطلاعات است که با ارائه طیف کاملی از محصولات امنیتی نیازهای گروه‌های مختلف کاربری از کاربران خانگی تا سازمان‌های بزرگ را پوشش می‌دهد. کسپرسکی در رده‌بندی محصولات ضدویروس همواره یکی از بهترین‌ها بوده است و با استفاده از فناوری‌های روز دنیا حفاظت کاملی در مقابل‌حملات هکری، جاسوس‌افزارها، حملات اینترنتی و سایر حملات سایبری به ارمغان می‌آورد. شرکت فن آوری پدیدار به عنوان نماینده رسمی فروش کلیه محصولات کسپراسکی قادر به فروش و پشتیبانی این محصول می باشد.

پشتیبانی پدیدار

0343696

مشاوره و فروش

پشتیبانی 24 ساعته

"(الزامی)" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .