خدمات مرکزداده پدیدار

مرکز داده یا دیتاسنتر به مجموعه‌ای از سرویس ها، زیرساخت‌های ارتباطی/امنیتی و تجهیزات الکترونیکی گفته می‌شود که برای ارایه، نگهداری و پشتیبانی از سرویس‌های تحت شبکه بکار گرفته می‌شوند. سازمان‌ها، شرکت‌ها، و افراد می‌توانند با به‌کارگیری سرویس‌های ارائه شده از طرف مرکز داده، وبگاه‌ها، اطلاعات و سرویس‌های مبتنی بر شبکه خود را بر روی اینترنت راه‌اندازی کنند.

سرور اختصاصی

از ویژگی های سرور اختصاصی پدیدار می توان به فضای نگهداری بالا، ترافیک بالا، تسلط و کنترل کامل بر روی سرور اختصاص یافته، تهیه نسخه پشتیبان و سرعت و کیفیت بالا اشاره کرد.

سرور مجازی (VPS)

سرور مجازی با نام اختصاری VPS با ارائه دسترسی‌ کاربر کامل به سیستم عامل همچون سرورهای اختصاصی نهایت انعطاف پذیری را به ارمغان می‌آورد. همچنین این سرویس به علت ارائه دسترسی‌های بسیار نزدیک به سرور اختصاصی ولی با قیمت مقرون به صرفه نسبت به آن‌ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

هاست اشتراکی

هاست اشتراکی به نوعی از میزبانی وب اطلاق می‌شود که در آن یک سرور فیزیکی به تنهایی میزبانی چندین سایت را بر عهده دارد.

میزبانی وب اشتراکی پدیدار بر اساس سیستم عامل های لینوکس ، ویندوز و انواع سرورهای استاندارد و حرفه ای آماده ارائه خدمات به کاربران می باشد. سرورهای موجود در پدیدار مجهز به سخت افزارهای قدرتمند بوده و از آخرین نسخه نرم افزارها بهره میبرند.

هاست لینوکس حرفه ای پدیدار

سرور های هاست لینوکس ( Linux Hosting ) پدیدار در قویترین دیتاسنتر ( Datacenter ) میزبانی می شوند که از نظر سطح پایداری شبکه و آپتایم در کنار استفاده از با کیفیت ترین سخت افزار های Dell و Supermicro در سطح بهترین دیتاسنتر های کشور شناخته شده و تضمین شده هستند. همچنین تیم فنی و پشتیبانی پدیدار با 6 سال تجربه حرفه ای به صورت 24 ساعته سرور های هاست لینوکس را بررسی و مانیتور می کنند تا مشکلی برای مشتریان عزیز و وب سایت های میزبانی شده پیش نیاید و در صورت بروز هرگونه مشکل در هاست های لینوکس در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود. شما با خرید هاست لینوکس پدیدار در کنار قیمت مناسب از پشتیبانی 24 ساعته بخش فنی برخوردار هستید . .

هاست ویندوز حرفه ای پدیدار

سرورهای هاست ویندوز پدیدار، به آخرین تکنولوژی سخت افزاری و نرم افزاری مجهز بوده و از آخرین نسخه پنل مدیریت هاستینگ ویندوز PLESK 11.x به عنوان کنترل پنل هاستینگ ویندوز بهره مند هستند.هاست ویندوز پدیدار مجهز به سیستم عامل ویندوز سرور 2008 R2 ویرایش Enterprise از نوع 64bit قابلیت گسترش و اطمینان از اجرای برنامه های پیشرفته و همچنین بهینه سازی اجرای برنامه ها را به همراه سازگاری کامل با برنامه های 32bit را در اختیار شما می گذارد. امکان اجرای ASP 7.0.6 همراه ASP.NET 2, 3.5, 4.x هم چنین C# و VB با فعال بودن PHP 5 و بانک های اطلاعاتی Microsoft SQL 2005 & 2008 و MySQL Version 5.x محیطی فوق العاده برای شما ایجاد می کند.

هاست لینوکس

سرور های هاست لینوکس ( Linux Hosting ) پدیدار در قویترین دیتاسنتر ( Data center ) میزبانی می شوند که از نظر سطح پایداری شبکه و آپتایم در کنار استفاده از با کیفیت ترین سخت افزار های Dell و Supermicro در سطح بهترین دیتاسنتر های کشور شناخته شده و تضمین شده هستند. همچنین تیم فنی و پشتیبانی پدیدار با تجربه حرفه ای به صورت 24 ساعته سرور های هاست لینوکس را بررسی و مانیتور می کنند تا مشکلی برای مشتریان عزیز و وب سایت های میزبانی شده پیش نیاید و در صورت بروز هرگونه مشکل در هاست های لینوکس در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود. شما با خرید هاست لینوکس پدیدار در کنار قیمت مناسب از پشتیبانی 24 ساعته بخش فنی برخوردار هستید.

میل سرور

با سرویس میل سرور پدیدار می توانید به اکانت های ایمیل خود از طریق وب و نرم افزارهای مختلف از جمله outlook یا هر نرم افزار مدیریت ایمیل دیگری دسترسی داشته باشید و یک ایمیل اختصاصی بر روی دامنه خود داشته باشید.

خدمات co-location

کسب و کارها می توانند در فضای میزبانی سرور پدیدار، سرورها و یا سایر سخت افزارهای خود را میزبانی کنند.

ویژگی های محل میزبانی سرور پدیدار شامل سیستم تهویه و خنک کننده، سیستم برق هوشمند، پهنای باند و امنیت فیزیکی میباشد

پشتیبانی 24 ساعته

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و پشتیبانی فنی میتوانید در هرساعتی از شبانه روز با واحد پشتیبانی پدیدار تماس بگیرید