خدمات اینترنت پرسرعت

شرکت فناوری پدیدار به واسطه عقدقرارداد بیت استریم با ارائه دهنده بستر شبکه، قادر به ارائه اینترنت پرسرعت ADSL، Wireless، TD-LTE می باشد.
اینترنت پرسرعت فناوری پدیدار

اینترنت ADSL

ADSL يا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوری است كه برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اينترنت ، طراحی ودر اختيار كاربران اداری و خانگی شرکت پتیاک سیستم قرار گرفته است.

اینترنت ADSL یا همان اینترنت پرسرعت ADSL یا +ADSL2 سرویس کارآمدی است که کاربران خانگی و تجاری را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم +ADSL2، بتوانند بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دایم به اینترنت پرسرعت ارتباط یابند.

سرعت ارائه شده توسط این نوع سرویس بسته به بسته به فاصله مشترک از مرکز مخابراتی و کیفیت سیمهای مسی بیرون و داخل ساختمان دارد.

اینترنت وایرلس

تکنولوژی است که تمام نیازهای کاربران را برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت فراهم نموده­ است .

در این فناوری , کاربر بدون نیاز به خط تلفن می­ تواند با نصب تجهیزات اینترنت رادیوئی در پشت بام یا بالکن ساختمان خود از پهنای باند فرکانسی ( وای فای پدیدار) برای ارسال و دریافت داده­ ها استفاده نماید .

فناوری پدیدار با مالکیت پاپ سایت ها و مرکز مخابراتی در سراسر کشور ،امکان ارائه بالاترین کیفیت سرویس را بر بستر وایرلس(ارتباطات رادیویی) و فیبر نوری دارد.

اینترنت TD-LTE

فناوری پدیدار با عقد قرارداد با اپراتورهای ثابت کشوری اماده ارائه سرویس TD-LTE در سراسر کشور می باشد. این فناوری در حقیقت اخرین نسل اینترنت ثابت است که اینتنت را به صورت بی سیم در اختیار کاربران قرار می دهد. این فناوری در مقابل سایر فناوری های اینترنت ثابت از جمله ADSL, WIMAX, DIAL-UP تجربه سرعت بالاتری را برای کاربران به ارمغان می آورد و محدودیت هایی مانند سرعت پایین، عدم امکان جابجایی مودم، محدودیت های ظرفیت در مراکز مخابراتی و … را برطرف کرده است.

قرارداد ارائه خدمات اينترنت

قرارداد کلیه مشترکین اینترنت (اختصاصی، اسکای نت و ADSL) در زیر آمده است. 

قرارداد ارايه خدمات اينترنت شرکت فناوری پدیدار

ضوابط و چارچوب موافقت نامه هاي سطح خدمات (SLA)

پشتیبانی 24 ساعته

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و پشتیبانی فنی میتوانید در هرساعتی از شبانه روز با واحد پشتیبانی پدیدار تماس بگیرید