اینترنت

ارائه دهنده اینترنت ثابت نسل جدید

اینترنت ADSL

شرکت فناوری پدیدار به واسطه عقد قرارداد بیت استریم با ارائه دهندگان بستر شبکه، قادر به ارائه سرویس adsl در سراسر کشور می باشد

ADSL يا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوری است كه برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اينترنت ، طراحی ودر اختيار كاربران اداری و خانگی شرکت پتیاک سیستم قرار گرفته است.

اینترنت ADSL یا همان اینترنت پرسرعت ADSL یا +ADSL2 سرویس کارآمدی است که کاربران خانگی و تجاری را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم +ADSL2، بتوانند بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دایم به اینترنت پرسرعت ارتباط یابند.

سرعت ارائه شده توسط این نوع سرویس بسته به بسته به فاصله مشترک از مرکز مخابراتی و کیفیت سیمهای مسی بیرون و داخل ساختمان دارد.

اینترنت وایرلس

تکنولوژی است که تمام نیازهای کاربران را برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت فراهم نموده­ است .

در این فناوری , کاربر بدون نیاز به خط تلفن می­ تواند با نصب تجهیزات اینترنت رادیوئی در پشت بام یا بالکن ساختمان خود از پهنای باند فرکانسی ( وای فای آسیاتک ) برای ارسال و دریافت داده­ ها استفاده نماید .

فناوری پدیدار با مالکیت پاپ سایت ها و مرکز مخابراتی در سراسر کشور ،امکان ارائه بالاترین کیفیت سرویس را بر بستر وایرلس(ارتباطات رادیویی) و فیبر نوری دارد.

اینترنت TD-LTE

فناوری پدیدار با عقد قرارداد با اپراتورهای ثابت کشوری اماده ارائه سرویس TD-LTE در سراسر کشور می باشد. این فناوری در حقیقت اخرین نسل اینترنت ثابت است که اینتنت را به صورت بی سیم در اختیار کاربران قرار می دهد. این فناوری در مقابل سایر فناوری های اینترنت ثابت از جمله ADSL, WIMAX, DIAL-UP تجربه سرعت بالاتری را برای کاربران به ارمغان می آورد و محدودیت هایی مانند سرعت پایین، عدم امکان جابجایی مودم، محدودیت های ظرفیت در مراکز مخابراتی و … را برطرف کرده است.

خدمات فناوری پدیدار

مجموعه راهکارهای فناورانه توسعه کسب و کار

امنیت

پیاده سازی انواع ابزارهای امنیتی، تدوین استانداردها و الگوهای امنیتی و همچنین پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات

پشتیبانی ارتباطات بی سیم

کی از مهمترین فعالیت های تخصصی شرکت فناوری پدیدار تامین، اجرا و پشتیبانی از لینک ها و ارتباطات بی سیم می باشد.

اینترنت

ارائه دهنده اینترنت ثابت نسل جدید

خدمات مرکز داده

دیتا سنتر پدیدار مورد اعتماد و میزبان بسیاری از ادارات دولتی و غیردولتی می باشد.

خدمات فنی و مهندسی

فناوری پدیدار پیشرو در ارائه، مشاوره، طراحی، نظارت و پیاده سازی خدمات فنی و مهندسی برای تمامی سازمان ها و شرکت ها می باشد.

آنتی ویروس پادویش

رابط کاربری زیبا و آسان، مدیریت مرکزی، کنترل ابزار، جلوگیری از انتشار بدافزار و …

تجهیزات شبکه

ارائه مشاوره و راه اندازی بهترین نوع تجهیزات شبکه در پدیدار

پهنای باند

ارائه سرویس پهنای باند با کیفیت به همراه پشتیبانی تمام عیار