آنتی ویروس بومی پادویش

آنتی ویروس پادویش محافظ چند لایه رایانه شما در برابر ویروس ها و باجگیر ها می باشد. شرکت فناوری پدیدار تنها نماینده پلاتینیوم پلاس پادویش در جنوب کشور میباشد و خدمات فروش، راه اندازی و پشتیبانی آنتی ویروس پادویش را ارائه می دهد.

شركت نرم‌افزاری امن پرداز با هدف دستيابی به دانش توليد محصولات روز جهانی در صنعت فناوری اطلاعات و ایجاد برند معتبر در سطح جهانی و با سابقه نزدیک به 15 سال در تولید نرم افزارهای بومی در سال 2017 از ضد ویروس کاملا بومی و ایرانی پادویش رونمایی نمود و بعد از گذشت یک سال از انتشار این محصول، نسخه جدید و بروز رسانی شده آن را نیز به بازار عرضه نمود.

ضد ویروس پادویش دارای قابلیت های زیادی از جمله رابط کاربری زیبا و آسان، مدیریت مرکزی، کنترل ابزار، جلوگیری از انتشار بدافزار و … می باشد. این ضد ویروس در بیشتر نسخه های سیستم عامل رایج قابل اجرا و نصب می باشد و همچنین از دو زبان فارسی و انگلیسی نیز پشتیبانی می نماید.

شرکت فناوری پدیدار در سال 97 و با هدف حمایت از محصول و کالای ایرانی نمایندگی پلاتینیوم پلاس این ضد ویروس را از شرکت امن پرداز اخذ نموده و نصب و پشتیبانی این نرم افزار را در منطقه ارائه می نماید.

برخی از ویژگی های آنتی ویروس پادویش

  • ضدباج‌گیر با چهار لایه امنیتی بابهره‌گیری از تکنیک‌های رفتارشناسی
  • بهره مندی از تکنولوژی شبکه ابری
  • هوش مصنوعی در مقابله با تهدیدهای پیشرفته
  • پشتیبان گیری کامل و سریع از تمامی داده ها

ضد ویروس پادویش دارای قابلیت های زیادی از جمله رابط کاربری زیبا و آسان، مدیریت مرکزی، کنترل ابزار، جلوگیری از انتشار بدافزار و … می باشد. این ضد ویروس در بیشتر نسخه های سیستم عامل رایج قابل اجرا و نصب می باشد و همچنین از دو زبان فارسی و انگلیسی پشتیبانی می کند.

ضدباج گیر پادويش ابزاری است هوشمند جهت مقابله با انواع باج گیرهای شناخته شده و ناشناس که محدود به دسته مشخصی از انواع باج گیرها نیست و در نوع خود کم نظیر و شاید بی نظیر باشد. شما با داشتن این ابزار می توانید با خاطری آسوده از آسيب بدافزارهای باج گیر در امان باشید. شرکت فناوری پدیدار در سال ۹۷ و با هدف حمایت از محصول و کالای ایرانی نمایندگی پلاتینیوم این ضد ویروس را از شرکت امن پرداز اخذ نموده و در سال ۹۸ با ارتقا به سطح پلاتینیوم پلاس علاوه بر فروش لایسنس، توانسته است به قطب خدمات پشتیبانی این محصول در کشور تبدیل شود. شرکت پدیدار با مجهز نمودن بیش از ۱۵،۰۰۰ رایانه در کشور آمادگی ارائه خدمات به مشتریان محترم و همچنین عقد قرارداد همکاری با شرکت های فعال در زمینه IT را دارد.

محصولات سازمانی پادویش

مدیریت یک شبکه بزرگ و وسیع امری دشوار است و هنگامی که امنیت شبکه مورد بحث باشد، این امر دشوارتر خواهد شد. امنیت کل شبکه به امنیت تمامی سیستم های شبکه وابسته است، بنابراین نیاز به ابزاری انعطاف پذیر برای مدیریت مجتمع و ساده وجود دارد تا هیچ کامپیوتری نادیده گرفته نشود. محصولات سازمانی پادویش در جهت تامین امنیت سازمان و شرکت ها ارائه شده اند.

محصولات خانگی پادویش

امروزه باتوجه به افزایش نیاز جوامع به فضای مجازی، تامین امنیت لازم برای استفاده از این بستر اهمیتی حیاتی دارد. برخورداری از فناوری های لازم در حوزه امنیت اطلاعات باعث درک صحیح و واقع بینانه از تهدیدات پیش رو می شود.محصولات پادویش با هدف رفع نیازهای امنیتی کاربران در فضای مجازی با تولید محصولاتی شاخص در حوزه فناوری اطلاعات، به خصوص امنیت اطلاعات به دستاوردهایی نظیر محصولات زیر دست یافته است.

با نسخه پرنتال کنترل پادویش اندروید، به راحتی تلفن همراه را به فرزندتان بدهید

برای دریافت مشاوره و خرید انتی ویروس پادویش با واحد امنیت شرکت فناوری پدیدار تماس بگیرید.

پشتیبانی 24 ساعته

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و پشتیبانی فنی میتوانید در هرساعتی از شبانه روز با واحد پشتیبانی پدیدار تماس بگیرید