شرایط استفاده از سرویس میزبانی وب

داشتن ثبات در سرویس‌دهی یکی از مهمترین پارامترهای یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب می باشد. داشتن ثبات در کیفیت سرویس‌های ارائه شده بدون وجود قوانین روشن که حافظ منافع تمام استفاده کنندگان از خدمات باشد امکان پذیر نخواهد بود.
پیروی از این قوانین ضامن ادامه ی خدمات‌دهی با کیفیت در شرکت فناوری پدیدار خواهد بود.
در زیر شرایط استفاده از خدمات شرکت فناوری پدیدار آمده است، مطالعه ی این متن به شما در آشنایی با این قوانین کمک می کند تا از وظایف شرکت فناوری پدیدار و حقوق خود مطلع گردید.

 

 • کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود ‫شامل کپی شناسنامه ،کپی کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با ‫کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به شرکت فناوری پدیدار می باشند. در صورتیکه شرکت فناوری پدیدار، در هنگام تکمیل ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از ‫آن حق دریافت این مدارک همواره برای شرکت فناوری پدیدار محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر ‫به شرکت فناوری پدیدار، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات ‫مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود.

 

 • خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد. شرکت فناوری پدیدار حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. شرکت فناوری پدیدار حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس کاربر اقدام نماید.

 

 • روش ارتباطی مستند شرکت فناوری پدیدار با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال ‫پشتیبانی می باشد که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با شرکت فناوری پدیدار، ثبت تیکت در پورتال مشتریان با دریافت شماره ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه رسمی و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.

 

 • قوانین شرکت فناوری پدیدار تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه شرکت فناوری پدیدار و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، شرکت فناوری پدیدار حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت شرکت فناوری پدیدار در دسترس عموم خواهد بود.

 

 • ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد.

 

 • شرکت فناوری پدیدار حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد شرکت فناوری پدیدار موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت شرکت فناوری پدیدار، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

 

 • حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای شرکت فناوری پدیدار که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است :
  – سرور اختصاصی ۱۰ روز کاری
  – خرید نرم افزار خارجی ۱۰ روز کاری
  – ثبت دامنه ۲ روزِ کاری
  – سرویس میزبانی ۲ روزِ کاری
  در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به شرکت فناوری پدیدار اعلام نموده و شرکت فناوری پدیدار موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت شرکت فناوری پدیدارپس از تاریخ اعلام خریدار، صرفا محدود به اصلاح سرویس و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

 

 • شرکت فناوری پدیدار مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها (application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند پورتال‌ها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.

 

 • شرکت فناوری پدیدار موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :

  – استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.
  – نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
  – ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد خواهد شد .
  – خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
  – استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر شرکت فناوری پدیدار و سایر خریداران گردد.
  – وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
  – ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی شرکت فناوری پدیدار می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
  – ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
  – گزارش فنی شرکت فناوری پدیدار و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون شرکت فناوری پدیدار.
  – عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد).
  – انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات شرکت فناوری پدیدار به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
  – استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
  – عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

 

 • شرکت فناوری پدیدار در تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای شرکت فناوری پدیدار برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است . لیکن موارد زیر نیز باید در نظر باشند :

  – حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱٪ در بازه زمانی ۱ دقیقه
  – حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی ۳۰ مگا بایت -حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج در تعرفه
  – حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
  – حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه

 

 • خریدار موظف است که کلیه قوانین شرکت فناوری پدیدار و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، شرکت فناوری پدیدار حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر شرکت فناوری پدیدار می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

 

 • شرکت فناوری پدیدارنیمی از مدت قرارداد جاری شرکت را به عنوان زمان گارانتی برگشت پول بدون شرط و تنها برای سرویس میزبانی وب (اشتراکی) قرار داده است. از این‌رو پس از این زمان، گارانتی به سرویس خریدار تعلق نمی‌گیرد.

 

 • ارائه خدمات پشتیبانی در شرکت فناوری پدیدار بر مبنای پورتال مشتریان و به صورت ۱۵ ساعته و ۷ روز هفته می‌باشد. ضمناً به درخواست‌هایی که از طریق تلفن اعلام گردد تا حد امکان رسیدگی می‌گردد.

 

 • امکان نصب و تغییر نسخه هیچ نرم‌افزار، ابزار و بسته ای بر اساس درخواست خریدار و برروی سرویسهای میزبانی اشتراکی وجود ندارد.

 

 • در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از شرکت فناوری پدیدار از طریق پرتال کاربران، شرکت فناوری پدیدار حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد.

 

 • از آنجا که شرکت فناوری پدیدار ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه شرکت فناوری پدیدار نخواهد کرد.

 

 • عودت وجه پس از ثبت دامنه توسط شرکت فناوری پدیدار امکان پذیر نمی باشد.

 

 • شرکت فناوری پدیدار تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و شرکت فناوری پدیدار مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

 

 • شرکت فناوری پدیدار مسئولیتی در قبال تمدید دامنه هایی که تا ۱هفته پیش از انقضا تمدید نشده اند نخواهد داشت.

 

 • شرکت فناوری پدیدار تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سروراختصاصی مشتری از راه دور می گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر سو عملکرد خریدار باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای IDC و سرویس “مدیریت سرور” از خریدار اخذ خواهد شد.

 

 • در صورت بروز مشکل سخت افزاری که موجب عدم دسترسی به سرور شود خریدار موظف به اعلام مورد به بخش پشتیبانی شرکت فناوری پدیدار بوده و شرکت فناوری پدیدار پس از اطلاع موظف به تعویض سخت افزار معیوب طی ۷روز کاری و به صورت رایگان می باشد.

 

 • توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهر و امضاﺀ مجاز شرکت فناوری پدیدار معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است.

 

 • به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها، فایلها، بانکهای اطلاعاتی و ایمیلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت فناوری پدیدار نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت فناوری پدیدار در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

 

 • نحوه پرداخت در پورتال کاربران درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.

 

 • به دلیل محدودیت های نگهداری داده های حسابداری، فیش بانکی و یا حواله ای که برای افزایش اعتبار و یا پرداخت یک صورت حساب می باشد، تنها تا ۶ ماه پس از واریز قابلیت استفاده را خواهد داشت.

 

 • شرکت فناوری پدیدار هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی شرکت فناوری پدیدار تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می نماید. بروز هر یک از موارد اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.

 

 • با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت شرکت فناوری پدیدار یا پورتال مشتریان خریدار قوانین شرکت فناوری پدیدار را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

 

 • سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویس‌ها حداکثر معادل نیمی از هزینه پرداختی آن سرویس برای قرارداد جاری همان سرویس خواهد بود.

 

 • عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین شرکت فناوری پدیدار نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از شرکت فناوری پدیدار نمی باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و پشتیبانی فنی میتوانید در هرساعتی از شبانه روز با واحد پشتیبانی پدیدار تماس بگیرید