درباره ما

درباره فناوری پدیدار

شرکت فناوری پدیدار با هدف فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در دهه هفتاد پایه گذاری و در سال 1382با شماره ثبتی 6087به ثبت رسیده است که هم اکنون با تکیه برتوان فنی نیروهای متخصص و تجربه چندین ساله خود در زمره برترین شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات در استان کرمان می باشد. این شرکت، اولین دارنده مجوز ،ISDPاولین دارنده پروانه خدمات ارتباطی ثابت (Servco) و همچنین موسس اولین مرکز داده در جنوب شرق کشور می باشد.

این شرکت در حال حاضر حوزه فعالیت خود را در زمینه برقراری شبکه های وایرلس و فیبرنوری در سرتاسر کشور گسترش داده است. شرکت فناوری پدیدار قادر است انواع تجهیزات شبکه از تمامی برند های معتبر دنیا را در اسرع وقت تهیه و در اختیار مشتریان بالقوه و بالفعل خود قرار دهد.

زمینه فعالیت ها و خدمات شرکت فناوری پدیدار:

1- مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و نظارت در حوزه های زیر:

–    پسیو شبکه (کابل مسی و فیبر  نوری)

  –  اکتیو شبکه ( انواع سویئچها و روترهای سیسکو ، میکروتیک ، هواوی و …)

  –  اکتیو دایرکتوری و سرویسهای وابسته ( DNS،NTP ،DHCP ، FTP ، IIS و …)

 –  Mail-Server

 –  VOIP

 –  ویدئو کنفرانس

 –  مجازی سازی (VMWARE ESXI ، CITRIXو …)

 –  SAN

–  NAS

 –  امنیت لایه 2

 –  آنتی ویروس ( نصب و پشتیبانی )

–  امنیت لایه 3 و بالاتر ( فایروال و UTM )

–  وایرلس ( Indoor و Outdoor )

–  مانیتورینگ شبکه

–  Log Server

 –  Cache Server

 –  LAN Accounting  (مثل IBSng ، Delta Sib و …)

–  دوربین مداربسته

2- ارئه خدمات CoLocation و سرور اختصاصی

3- ارائه سرورهای مجازی ( VPS )

4- ارائه پهنای باند اینترنت با کیفیت مطلوب به صورت پهنای باند اختصاصی ، حجمی و …

5- ارائه هاست و دامین

اهداف

شرکت فن آوری پدیدار علاوه بر هدف همیشگی که رضایتمندی مشتری و ارتقاء فرهنگ و دانش کاربران است، دو ویژن اصلی را پوشش می دهد.

الف ) SOLUTION PROVIDERیا ارائه دهنده راهکار: به این ترتیب که پدیدار مرجع ارائه دهنده مشاوره و راهکار برای حل مشکل و نیاز مشتری خواهد بود. بعضا مشتریان نیاز اصلی خود را نمی شناسند، اما مشاوره با کادر متخصص پدیدار این امکان را برای مشتری فراهم می سازند تا فضای نیاز خود را به درستی شناسایی کرده و با بهترین روش و راهکارهای پیشنهادی و اجرایی پدیدار به درستی در مسیر رفع نیاز خود قرار گیرد.

ب ) CLOUD یا به اصطلاح فضای ذخیره و نگهداری ابر : در این بخش پدیدار با تأمین زیرساخت و فضای فیزیکی که از امنیت ا ستاندارد نیز برخوردار ا ست ، امکان CLOUDرا تامین میکند . CLOUDتکنولوژی نوینی ا ست که کلیه مشتریان به جای صرف فضا و نیروی انسانی برای نگهداری سرور و داده های سازمان ایشان، تمامی آن را در بانک CLOUD پدیدار نگهداری و محافظت میکند، این امکان نوین علاوه بر صرفه ی اقتصادی برای مشتری دارای امنیت بالایی خواهد بود و کلیه اختلالات احتمالی از طرف پدیدار پوشش داده می شود . این بخش از شرکت فن آوری پدیدار در مرحله اجرای آزمایشی قرار دارد.

تاریخچه

شرکت فن آوری پدیدار در سال های اخیر، اقدام به ارائه خدمات پشتیبانی و سرویس نگهداری تجهیزات شبکه با سازمان های مختلف نموده است؛ که مهمترین آن ها به شرح زیر می باشند:

1) قرارداد نگهداری و پشتیبانی فنی مرکز خدمات داده استان کرمان در سال 1396

2) انجام عملیات سرویس، تعمیر، نگهداری، پشتیبانی تجهیزات سخت افزاری شبکه وامنیت اطلاعات و خدمات نرم افزاری و سامانه های اطلاعاتی آب منطقه ای استان کرمان در سال 1395و 1396

3) قرارداد سرویس، تعمیر، نگهداری، پشتیبانی، سخت افزار ها و تجهیزات رایانه ای و شبکه شرکت گاز استان کرمان در سال 1395

4) انجام عملیات خدمات شبکه وپشتیبانی ارتباطات داخل شهری،سازمان فنآوری اطلاعات شهرداری کرمان در سال 1394

مجوزها و گواهینامه ها

تماس با ما

پشتیبانی 24 ساعته

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و پشتیبانی فنی میتوانید در هرساعتی از شبانه روز با واحد پشتیبانی پدیدار تماس بگیرید