درباره ما

فناوری پدیدار، ارتباط پایدار

شرکت فن آوری  پدیدار با هدف فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در دهه هفتاد پایه گذاری شد و در سال 1382 با شماره ثبتی 6087 به ثبت رسیده است. این شرکت اولین دارنده پروانه خدمات ارتباطی  ثابت servco  و همچنین موسس اولین مرکز داده در جنوب شرق کشور می باشد.

پدیدار در سال های گذشته حوزه فعالیت خود را در زمینه برقرای شبکه های وایرلس و فیبر نوری در سراسر کشور گسترش داده و قادر به انجام کلیه خدمات فنی ، پشتیبانی ، مهندسی و ارائه انواع تجهیزات شبکه ، از تمامی برند های معتبر دنیا در اسرع وقت می باشد.

اهداف

شرکت فن آوری پدیدار علاوه بر هدف همیشگی که رضایتمندی مشتری و ارتقاء فرهنگ و دانش کاربران است، دو ویژن اصلی را پوشش می دهد.

الف ) SOLUTION PROVIDERیا ارائه دهنده راهکار: به این ترتیب که پدیدار مرجع ارائه دهنده مشاوره و راهکار برای حل مشکل و نیاز مشتری خواهد بود. بعضا مشتریان نیاز اصلی خود را نمی شناسند، اما مشاوره با کادر متخصص پدیدار این امکان را برای مشتری فراهم می سازند تا فضای نیاز خود را به درستی شناسایی کرده و با بهترین روش و راهکارهای پیشنهادی و اجرایی پدیدار به درستی در مسیر رفع نیاز خود قرار گیرد.

ب ) CLOUD COMPUTING یا رایانش ابری : در این بخش پدیدار با تأمین زیرساخت و فضای فیزیکی که از امنیت ا ستاندارد نیز برخوردار ا ست ، امکان CLOUDرا تامین میکند . CLOUDتکنولوژی نوینی ا ست که کلیه مشتریان به جای صرف فضا و نیروی انسانی برای نگهداری سرور و داده های سازمان ایشان، تمامی آن را در بانک CLOUD پدیدار نگهداری و محافظت میکند، این امکان نوین علاوه بر صرفه ی اقتصادی برای مشتری دارای امنیت بالایی خواهد بود و کلیه اختلالات احتمالی از طرف پدیدار پوشش داده می شود . این بخش از شرکت فن آوری پدیدار در مرحله اجرای آزمایشی قرار دارد.

تاریخچه

مجوز ها و گواهینامه ها

پشتیبانی پدیدار

0343696

مشاوره و فروش

پشتیبانی 24 ساعته