گرمای استارتاپی در نمایشگاه الکامپ ۹۶ کرمان

پست با تاخیر – هفدهمین نمایشگاه تخصصی  الکامپ کرمان از تاریخ  ۱۰ الی۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان کرمان و با حضور شرکت های داخلی و خارجی برگزار گردید.
نمایشگاه به دو سالن تقسیم شده بود که هرکدام از غرفه ها علاوه بر رونمایی از محصولات جدیدشان مشغول بازاریابی و تبلیغات بودند.
اما در این بین و فارغ از سرمای سوزناک کویر گرمای خاصی در میان غرفه استارتاپ ها وجود داشت. آنها که این بار با کمک فضای کار اشتراکی لندیما و حامی آن شرکت فناوری پدیدار برای اولین بار دور هم جمع شده بودند، به ارائه محصولشان برای مشتریان و سهام داران پرداختند.
در این نمایشگاه استارتاپهای کاردینگ، هوشور، نهر علم، اورژانس برق، زوبر، بستوران، خیکی ها، مکتبانه، نکو، خانه رویایی و رویداد های همفکر، استارتاپ نایت، فاراتون،تی تاکز، کارمانو، نوآوردگاه، واستارتاپ ویکند پسته رفسنجان نیز حضور داشتند.
از نکات جالب این نمایشگاه برگزاری رویداد همفکر در محل نمایشگاه بود که با حضور مدیران استارتاپ های کرمانی حال و هوای دیگری پیدا کرده بود.
اما سوای این همه انرژی مثبت نکات منفی هم در برگزاری نمایشگاه کم نبود؛  به گزارش خبر آنلاین، مهندس مداح رییس نظام صنفی رایانه ای استان کرمان در حاشیه برگزاری نمایشگاه با ذکر اینکه در این دوره نظام صنفی رایانه‌ای هیچ گونه دخالتی نداشته و برگزاری نمایشگاه و هماهنگی سایر امورات دیگر به عهده نظام صنفی نبوده است اضافه کردند: «با توجه به مذاکراتی که با شرکت نمایشگاه‌ها جنوب شرق انجام شده تصمیم بر این شد تا نمایشگاه سال آینده را ما برگزار کنیم تا بتوانیم سطح کیفی آن را بالا ببریم.»
امید است که در سال های آتی با همکاری نظام صنفی امور رایانه ای و شرکت های مربوطه شاهد برگزاری نمایشگاه الکامپ در خور نام کرمان باشیم.