اینترنت ویژه گیمر‌ها
منتشر شده در ۱۲ دی

اینترنت ویژه گیمر‌ها

در سال های اخیر رشد گیمر ها و قرار دادن جایزه های میلیون دلاری(نزدیک به ۲۳ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ برای مسابقات دوتا ۲) برای برندگان مسابقات بازی های رایانه ای حاکی از رشد این صنعت در دنیا است. هرساله مسابقات زیادی در تمام نقاط دنیا برگزار می شود و همینطور افراد زیادی در خانه های خود از پشت سیستم به صورت آنلاین مشغول بازی کردن هستند و چندین سال است که با مشکلی به اسم لگ یا همان تاخیر و گیر کردن بازی در هنگام اجرا دست و پنجه نرم می کنند.
شاید شما هم چنین مشکلی داشته باشید و سریعا به این فکر کنید که باید از جای دیگری سرویس بگیرید و یا سرویس خود را به سرعت بالاتری ارتقا دهید اما سرعت همه چیز نیست!

مشکل از کجاست؟
معمولا شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت، روی سرعت آپلود و دانلود خود مانور می دهند، اما این سرعت ها در واقع در اجرای بازی های آنلاین تاثیری ندارند. مهمترین عاملی که بروی کیفیت بازی شما تاثیر می گذارد پینگ است. پینگ همان سرعت پاسخ گویی رایانه شما به داده های درخواستی از طریق اینترنت است. برای مثال اگر شما پینگ بالایی در حدود ۱۰۰۰ میلی ثانیه داشته باشید، یعنی شما در بازی یک ثانیه از بقیه عقب تر هستید!
شاید مهمترین بحث در اینترنت گیمینگ پینگ مناسب، ثابت(stable) و پکت لاست پایین باشد که این ۳ فاکتور جزو واجبات این سرویس می‌باشد. اما خب جدا از این فاکتورها مسائل دیگری نیز و گاها بزرگتری نیز برای گیمرها و گیم‌نت‌ها وجود دارد که همیشه در حال دست و پنجه نرم کردن با آنها هستند. یکی از این فاکتورها عدم پشتیبانی مناسب به گیمر ها می باشد. در واقع وقتی شما با پشتیبان اینترنت خود صحبت میفرمایید، باید فرق بازیها و حساسیت نیاز شما به یک پینگ مناسب در آن بازی را درک کند.

چرا پدیدار؟
شرکت فناوری پدیدار با تکیه بر توان فنی و تجهیزات خود  و ارائه سرویس به گیم نت سپنتا که بزرگترین گیم نت کرمان می باشد اماده ارائه سرویس به همه گیمر ها است.
پس اگر شما هم از لگ خسته شده اید همین حالا با همکاران ما در بخش بازرگانی تماس بگیرید.

فناوری پدیدار / بسته های پیشنهادی / اینترنت ویژه گیمر‌ها
Copyright © 2017 - All Right Reserved